MATEŘSKÁ ŠKOLA OSLAVILA 50.VÝROČÍ

50. výročí MŠ

Mateřská škola oslavila v tomto školním roce 50 let od svého založení. Škola byla postavena již v letech 1974, kdy byla 2. září slavnostně otevřena. Toto významné výročí jsme si připomněli spolu s přáteli a veřejností dne 31. května 2024.  Oficiální část oslav proběhla v dopoledních hodinách. Hosté zde mohli zhlédnout průřez fotografií od založení školy po současnost, fotografie z proměny školy, výstavu dětských prací a cen z mnoha výtvarných i sportovních soutěží. Hosté měli možnost nahlédnout do všech kronik a ročenek z působení školy, které jsou běžně nepřístupné. Pozvání přijali zástupci města Tachova a odboru školství. Z Plzně přijeli zástupci z České školní inspekce a odboru školství Plzeňského kraje. Odpolední program byl věnován rodičům s dětmi, bývalým zaměstnancům i veřejnosti. Byl pro ně připraven bohatý taneční program, občerstvení a fotokoutek. Vyhledávané byly samozřejmě třídní fotky, na kterých se bývalí žáci po letech rádi našli.